اتو بخار سیلتر

آیا اتو بخار سیلتر ایرانی بهتر است یا ترک؟

اتو بخار ایرانی

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که کدام اتو بهتر است.

اتوی بخار یک محصول صنعتی است که اکثرا در کارگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد. مهم ترین قسمت های یک اتو شامل شیر برقی پرشر و المنت و دیگ آن میباشد. که این موضوع در اتو سیلتر ایرانی و ترک تا حدودی یکسان می باشد.

اتوهای مخزن دار سیتلر شامل مخزن مجزا به همراه دسته اتو که جدا از یکدیگر هستند که با توجه به جدا بودن مخزن بخار بسیار بیشتری تولید می‌کند.

اتوهای مخزن دار سیلتر انتخابي بسیار خوب برای تولیدی‌های پوشاک، خشک‌شویی‌ها، فروشگاه‌های پوشاک، هتل‌ها، و مشاغلی که نیاز به اتوکشی سریع و مناسب هستند.

دراین مقاله به این موضوع می پردازیم که اتو بخار سیلتر ایرانی و ترکیه ای چه تفاویت هایی از نظر ساختار و کیفیت با هم دارند.

 

تفاوت و تشابه اتو سیلتر ترکیه و اتو سیلتر ایرانی

این دو اتو از خیلی از جهات به هم شباهت دارند اما در بعضی از قسمت ها با یک دیگر متفاوت هستند . شیر برقی و همه قطعات اتو بخار سیلتر ایرانی، محصول ایتالیا است. در اتو سیلتر مونتاژ ایران سیستم المنت دیگ حرارتی ترکیه است . ساختار داخلی دو دستگاه کاملاً شبیه به هم است و تفاوت آنها در جنس کیفیت قطعات داخلی است .همین طور امکان رسوب گرفتن در نمونه ایرانی کمتر از نمونه ترک است.

دیگ این دو اتو بخار هر دو از جنس آلمینیوم می باشند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

یکی از ویژگی های اتو بخار  سیلتر مونتاژ ایران این است که این اتو دارای 6 ماه گارانتی طلایی می باشد و به کمک این گارانتی می توان به مشکلات احتمالی که ممکن است در آینده برای دستگاه پیش بیاید را حل کرد. اما اتو بخار مونتاژ ترک گارانتی ای ندارد و بدون گارانتی به شما تحویل داده می شود.

حتما بخوانید!!
نحوه اتو کردن لباس ها

قیمت اتو بخار مخزن دار مونتاژ ترک  بسیار بالا تر از اتو بخار سیلتر ایرانی می باشد از لحاظ کیفیت تا حدودی این دو اتو بخار با یک دیگر برابر می باشند. در نتیجه اگر می خواهیم یک انتخاب درست داشته باشیم می توانیم اتو بخار سیلتر ایرانی که دارای قیمتی مناسب و کیفیت عالی ای است، را انتخاب کنیم و در کار های خانگی و تولیدی از آن استفاده کنیم.

قدرت بخار اتو بخار ایرانی بیشتر از ترک می باشد و این موضوع به اتو کشی بهتر شما کمک زیادی می کند. زیرا هر چه بخار بیشتری بر روی پارچه قرار بگیرد، پارچه راحت تر اتو می شود و به سرعت صاف می شود.

یکی از مشکلاتی که برای هر اتویی ممکن است پیش بیاید رسوب گرفتن اتو می باشد. امکان رسوب گرفتن در اتو ایرانی به دلیل داشتن مسیری صاف که در کفه اتو است نسب به اتو بخار ترک کمتر است.

در کل این دو اتو فرق های زیادی با همدیگر نمی کنند و هر دو  از کیفیت بسیار بالایی بر خوردار هستند. با داشتن این ویژگی ها هر  کدام انتخاب های خوبی محسوب می شود اما چه بهتر می شود که از محصولات داخلی کشور استفاده کنیم و باعث رشد اقتصادی کشور شویم.

شاید در نگاه اول خریداران تفاوت فاحشی از نظر ظاهری در این دو مدل وجود نداشته باشد که این امر موجب سوء استفاده بعضی از سودجویان می شود.

 

جمع بندی ویژگی ها و تفاوت اتو بخار سیلتر

  • سیستم پرشر و شیر برقی این اتو ها کاملا یکسان است ودر المنت و دیگ باهم متفاوت هستند.
  • سیستم المنت دیگ مونتاژ ترک و فیوز قطع کن آن حرارتی میباشد و در ایرانی دستی میباشد.
  • در بخش دیگ اتوها در مونتاژ ترک دیگ اتو از جنس آلمینیوم و در ایرانی نیز همینطور می باشد.
  • اتو ایرانی شامل 6 ماه گارانتی طلایی هست اما اتو ترک هیچ گارانتی ندارد.
  • و اتو مونتاژ ترک از قیمت بالاتر و کیفیت بالا برخورداراست.
  • در اتو ایرانی زمان آماده شدن بخار 8 دقیقه میباشد و در ترک 5 دقیقه
  • قدرت بخار اتو سیلتر ایرانی بیشتر از اتو ترک است .
  • امکان رسوب گرفتن در اتو سیلتر ایرانی به دلیل مسیر صاف که در کفه اتو است نسبت به ترک کمتر میباشد.
  • در اتو سیلتر ایرانی استفاده از فیوز قطع کن دستی ولی در ترکیه اتومات می باشد.
حتما بخوانید!!
کامل ترین راهنمای خرید بهترین اتو بخار

در نتیجه اگر بخواهیم انتخاب درستی داشته باشیم اتو بخار سیلتر ایرانی قیمت مناسب تر و کیفیت خوبی برخوردار است. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد اتو باید رعایت کرد میزان ریختن آب در مخزن اتو که نباید بیشتر از 2 لیتر باشد که فضا برای بخار در مخزن وجود داشته باشد.

 

معرفی برند اتو بخار سیلتر ترکیه

اين شركت دارای خط تولید محصولاتی از قبیل اتوهای صنعتی، دیگ بخار، میز اتو و لوازم جانبی می باشد.بیشتر فعالیت این شرکت در زمینه اتو و ملزومات اتو می باشد. شركت سيلتر ترکیه در سال ۱۹۸۳ ميلادي شروع به فعالیت خود را از یک کارگاه کوچک استارت زد. این شرکت دارای محصولاتی از قبیل سیلتر ، مگما سیلتر ، سیمرغ ، گازلا(غزال) می باشد.

در سال هاي اخير برند سيلتر در تمام كشورهاي دنيا داراي نامي شناخته شده است و در كشورهاي مختلفي مانند ایران، روسیه، روسیه، آلمان، چین ، عراق، آذربایجان و ارمنستان و … نمایندگی رسمی دارد.

 

ویژگی‌های اتو بخار سیلتر مونتاژ ایران

این اتو دارای سیستم بخار خودکار است و در مدت زمان بسیار کوتاهی پس از روشن کردن آن آماده به کار می‌شود. وجود یک محافظ نسوز در کف اتو باعث می‌شود تا در هنگام کار دیگر نگران برق اندختن پارچه‌ها نباشید. این اتو برای کار با انواع پارچه از جمله پارچه‌های معمولی، پارچه ضخیم، پارچه حریر و دیگر پارچه‌های نازک کاملاً مناسب است. چرا که محافظ آن ماتع از آن می‌شود تا به بافت و ظاهر پارچه آسیبی وارد شود.

نکته ی قابل توجه در اتو بخار سیلتر ایرانی قدرت زیاد آن در پخش بخار است که میتواند با بخار و یا بدون بخار به راحتی کار کند. و همچنین اتو بخار سیلتر ایرانی مطابق استاندارد CE اروپا و استاندارد جهانی EPS  ساخته شده است.

حتما بخوانید!!
تشخیص اتو بخار سیلتر اصل با تقلبی

 

مشخصات فنی اتو سیلتر مونتاژ ایرانی

اتو بخار سیلتر ایرانی یک مخزن استیل ضد رسوب و زنگ دارد که حجم این مخزن سه و نیم لیتری است. از این نظر این اتو برای کار در مزون‌ها مناسب است و سیستم پخش بخار خودکار آن توان این را دارد که تا یک ساعت و نیم پیوسته کار کند. این دستگاه دارای فشارسنج، صفحه نمایشگر و چراغ راهنماس ترموستات است و در هنگام کار با آن می‌توان بخار خودکار آن را قطع کرد. ولتاژ ورودی دستگاه 220 ولت است و توان مصرفی برق آن 1600 وات است. از نظر میزان مصرف انرژی اگر چه تا حدودی کم مصرف است اما در رده B مصرف انرژی قرار می‌گیرد.

این اتو به صورت خودکار میزان حرارت دهی و گرمایش را کنترل می‌کند. بنابراین نیازی به دستکاری و تنظیم مجدد آن در هنگام کار نیست.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.