چرخ خیاطی

چرخ خیاطی ژانومه

چرخ خیاطی ژانومه

مطالبی درباره برند چرخ خیاطی ژانومه

برند چرخ خیاطی ژانومه یکی از برند های ایرانی بسیار پرطرفدار است که با کاربردهای فراوانی که دارد همه را جذب خود کرده است.در این مقاله ما به این برند را به شما معرفی می کنیم و درباره قیمت و مزایا آن به طور کامل توضیح می دهیم.

در وحله اول به مقایسه قیمت آن با دیگر برند ها می پردازیم. قیمت این برند در مقایسه با برندهای دیگر و با در نظر گرفتن مدل و امکاناتی که دارد می تواند متغیر باشد. این محصولات به دلیل پرطرفدار بودن در مقایسه با مدل ها دیگر قیمت بیشتری را به خریدار پیشنهاد می دهد ولی همانطور که گفته شده با مزایا بسیار عالی که دارد ارزش آن را دارد. در اینجا به نکته مهمی توجه داشته باشید که هر کسی بسته به نوع کاری که میخواهد انجام بدهد چه انتظاراتی از چرخ خیاطی دارد.

 

فناوری های چرخ خیاطی ژانومه

برند ژانومه با داشتن قابلیت های فوق العاده سالیان سال است که در کارگاه ها بی رقیب بوده و جایه خود را حفظ کرده است. ازجمله ویژگی های این چرخ خیاطی:

دارای گردونه تنظیم کشش نخ

دارای طول دوخت ظریف 4 میلی متری

دوخت انواع پارچه های از جمله ضخیم و نازک

قابلیت بی نظیر دوخت 49 نمونه دوخت متفاوت

دارای سیستم قاب ماکو به صورت فلزی با کیفیت

دارای گردونه تنظیم خاص به صورت سوزن درون چرخ

دارای دوخت 4 مرحله ای به صورت جادکمه برای لباس

مجهز بودن به سیستم ژتونی استفاده برای گلدوزی روی لباس

دارای گردونه مناسب به منظور تنظیم ساختن عرض دوخت تا 7 میلی متر

دارای اهرم درجه زیگزال البته برای انجام گلدوزی در بسیاری از کارگاه گلدوزی

مواردی که گفته شد نمونه ای از بخش های مختلف این فناوری برجسته اند، این امر یکی از دلایل اصلی محبوبیت این برند است. مدل ها مختلف این برند دارای قابلیت های دیگری هم هستند که در اینجا بیان می کنیم:

لبه دوزی

حتما بخوانید!!
کاربرد استفاده از چرخ خیاطی صنعتی

تکه دوزی

کش دوزی

زیپ دوزی

دالبر دوزی

قیطان دوزی

دوخت زیگزاگ

گلدوزی با کارگاه

دوخت زنجیره ای

لحاف دوزی و پنبه دوزی

ژور دوزی و دوخت چین دار

ژرسه دوزی و دوخت پارچه های کشی

 

مزایا برند ژانومه

مزیت اصلی این برند در مقایسه با برند های دیگر برندها در نگاه اول کیفیت و دوام بالای آن است، چرخ خیاطی های برند ژانومه به صورتی طراحی و تولید شده که در کارگاه های مختلف با اطمینان خاطر از آن استفاده کنند. مهمترین ویژگی این برند مقاوم در برابر صدمات فیزیکی و دارای طول عمر مفید بالایی است.

 

جنس و بدنه آن

جنس و بدنه این محصول به دلیل استفاده از آلیاژهای مقاوم از استحکام بالایی برخوردار است. بعضی از محصولات برند چرخ خیاطی ژانومه قیمت بیشتری به کاربر پیشنهاد می دهند ولی با توجه به مزایا های که گفته شده و عملکرد آن می توانید با خیال راحت این محصول را در اولویت خرید خود قرار بدهید. نخ کش برند  ژانومه بسیار آسان و راحت عمل می کند و از دیگر مزیت های این برند محسوب می شود به صورتی که هر فرد با یکبار مشاهده به راحتی می تواند دوباره آن را به انجام برساند. امکان دسترسی آسان به انواع قطعات یدکی در صورت نیاز به تعمیر از نقاط قوت این محصول محسوب می شود.

 

انواع چرخ خیاطی های ژانومه

انتخاب بهترین مدل چرخ خیاطی از بین مدل های بسیار زیاد شرکت ژانومه کار مشکلی است. اگر شما قصد خرید از این برند را دارید حتما قبلش سری به مدل های آن بزنید و براساس کارایی که میخواهید به درستی انتخاب کنید. در ادامه به طور کلی انواع چرخ خیاطی ژانومه را معرفی می کنیم و اطلاعاتی را در اختیار خریداران این محصول قرار دهیم. در بین همه چرخ خیاطی های موجود در بازار جهانی تولیدی این شرکت دارای ویژگی های منحصر به فرد و کارایی مطلوب هستند و همین یکی از دلایل محبوب بودن این محصول است.

حتما بخوانید!!
7 نکته ای که قبل از خرید چرخ خیاطی باید به آن ها توجه کنید

چرخ خیاطی های این برند به دو دسته چرخ خیاطی مکانیکی و کامپیوتری تقسیم می شوند.

 

چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه

نوع مکانیکی این برند ژانومه به دلیل داشتن وزن و قیمت درخواستی یک محصول ایده آل برای مصارف خانگی در نظر گرفته شده است. چرخ خیاطی دستی یا مکانیکی اصلی ترین کاربرد را به عنوان محصولات خانگی در نظر گرفته می شود. چرخ خیاطی های دستی یا مکانیکی هرچند برای استفاده خانگی در نظر گرفته شده است اما به دلیل داشتن پیچیدگی کمتر برای افراد تازه کار بسیار مناسب است  به طوری که افراد با استفاده از آنها به راحتی آموزش های لازم برای دوخت و دوز را فرا می گیرند.

چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه

 

 

چرخ خیاطی کامپیوتری ژانومه

از دیگر محصولات این برند چرخ خیاطی کامپیوتری ژانومه می باشد که به طور عمده در تولیدی لباس و پوشاک مورد استفاده می گیرد. این نوع از چرخ خیاطی ها هرچند پیچیدگی های بسیاری دارند ولی با استفاده از آن ها در این صنعت به تولید حجم بسیاری از پوشاک کمک می کنید، البته قیمت پیشنهادی چرخ خیاطی کامپیوتری در مقایسه با انواع مکانیکی بسیار زیاد است همچنین نگهداری و سرویس این محصولات نیازمند حساسیت بیشتری می باشد. از جمله مهمترین مزیت به کارگیری چرخ های کامپیوتری استفاده از آن ها برای مدت طولانی بدون هیچ مشکلی است، اگر چرخ خیاطی های مکانیکی برای دوخت حجم زیاد استفاده شود در کوتاه ترین مدت زمان عملکرد خود را از دست خواهند داد.

چرخ خیاطی کامپیوتری ژانومه

 

 

چرخ خیاطی سردوز ژانومه

در خرید بهترین چرخ خیاطی عامل های بسیاری موثر هستند، از مهمترین آن ها طرح دوخت موجود در این نوع از چرخ  می باشد، انواع مکانیکی این محصول عملکرد متفاوتی دارند ولی تعدادی از آن ها تنها برای یک منظور مورد استفاده قرار می گیرند.  سردوز ژانومه قابلیت دوخت کناره های پارچه را دارد و به کارگیری آن  سبب می شود که نخ از کناره ها بیرون نزند و کیفیت کار افزایش یابد. از این محصول به عنوان یکی از چرخ های صنعتی مفید یاد می شود. هرچند هیچ گونه الزامی به انتخاب این نوع از محصولات نیست ولی استفاده آن به طور قابل ملاحظه ای کیفیت دوخت را ارتقا می دهد، از سوی دیگر این نوع از چرخ  قابلیت دوخت 2 تا 9 دوک نخی به طور هم زمان را ارائه می دهد.

حتما بخوانید!!
8 نکته برای جلوگیری از آسیب در هنگام کار با چرخ خیاطی

چرخ خیاطی سردوز ژانومه

 

 

چرخ خیاطی میاندوز ژانومه

چرخ خیاطی میاندوز ژانومه دردسته بهترین چرخ خیاطی ژانومه قرار می گیرد که در مصارف صنعتی کاربرد دارد و برای تولید ظرفیت بالایی از محصولات به کار می رود. اگر بتوانید کارهای لازم برای نگهداری و استفاده از چرخ خیاطی را به طور دقیق مدنظر قرار دهید به راحتی می توانید طول عمر مفید استفاده از آن ها را افزایش دهید. این محصولات مقاومت و استحکام بالایی در برابر ضربه های فیزیکی در  بلند مدت را دارند. در نظر داشته باشید که برای خرید از اصل بودن محصول مطمئن باشید.

چرخ خیاطی میاندوز ژانومه

 

 

چرخ خیاطی سری 7000 ژانومه

چرخ خیاطی سری 7000 ژانومه از مدل های مورد پسند چرخ خیاطی ژانومه می باشد. مشخصات این محصول:

آداپتور ندارد.

سوزن نخ کن ندارد.

قابلیت دوخت ساده، زیگزاگ، گلدوزی، پارچه های ضخیم و به ویژه پارچه های نازک و حساس را دارد. این محصول به دلیل قیمت مناسب پر فروش ترین چرخ خیاطی است.

چرخ خیاطی سری7000 ژانومه

 

 

چرخ خیاطی سری 8000 ژانومه

در تولید و طراحی چرخ خیاطی 8000 ژانومه  علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری محصول، توجه خاصی به مقاومت بیشتر دستگاه شده است.

ویژگی های فنی این دستگاه

عرض خاص دوخت 5 میلیمتر

عرض خاص دوخت 4 میلیمتر

مدل مختلف دوخت حاشیه v

مجهز بودن به نخ کن اتوماتیک

دور موتور به اندازه ی 860 دوخت در هر دقیقه

ساخت شده ی بدنه بیرونی با به کار گیری فایبر گلاس

چرخ خیاطی سری 8000 ژانومه

 

این مقاله صرفا برای اطلاعات بیشتر از دنیای چرخ خیاطی ها گفته شده است.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *