چرخ خیاطی, متفرقه

7 نکته ای که قبل از خرید چرخ خیاطی باید به آن ها توجه کنید

خرید چرخ خیاطی

وقتی به دنبال خرید اولین چرخ خیاطی خود هستید، این کار می تواند یک کار بسیار چالش برانگیز باشد و شما می توانید به همین دلیل احساس فشار و استرس داشته باشید، خصوصاً وقتی گزینه هایی برای انتخاب دارید. وقتی می خواهید وسیله ای برای خود بخرید ، دو گزینه پیش رو دارید. هم می توانید به صورت آنلاین و هم می توانید به صورت حضوری آن را تهیه کنید. در هر صورت، باید جوانب مثبت و منفی هر دو روش برای خرید را ببینید و هر روشی که بیشتر مناسب شما است را انتخاب کنید.

هنگام خرید آنلاین، این مزیت را خواهید داشت که همه نظرات و رتبه های قبلی را بخوانید، در حالی که هنگام خرید حضوری، کیفیت و موادی که در وسیله به کار رفته است را می توانید ببینید، به همین دلیل است که در ادامه به مواردی که قبل از خرید چرخ خیاطی باید در نظر داشته باشید، اشاره شده است.

7 تا مواردی که قبل از خرید چرخ خیاطی باید در نظر گرفت

گزینه های دوخت

اطمینان حاصل کنید که چرخ خیاطی خریداری شده دارای دامنه دوخت همه کاره باشد تا بتوانید به راحتی بر روی هر نوع طراحی و دوخت کار کنید. چند نوع کوک اساسی و اصلی که چرخ خیاطی های شما باید داشته باشند، عبارت اند از :

  • کوک مستقیم
  • زیگ زاگ
  • حرکت سه گانه
  • سوراخ دکمه
  • کوک کششی
  • سجاف کور

مکانیکی و الکترونیکی

یکی دیگر از انتخاب هایی که هنگام خرید چرخ خیاطی خواهید کرد، مکانیکی و یا الکترونیکی بودن چرخ خیاطی است. اکنون با استفاده از چرخ خیاطی مکانیکی، باید دوخت و وسایل را بچرخانید تا به نوع دوخت دلخواه خود برسید، در حالی که در یک ماشین الکترونیکی فقط باید یک دکمه را فشار دهید و با این کار  شما به کوک دلخواه خود خواهید رسید.

ذخیره سازی و قابلیت حمل

نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید، ذخیره سازی و قابل حمل بودن دستگاه است. اطمینان حاصل کنید که در نهایت ماشین چرخ خیاطی نخرید که برای جابجایی بسیار سنگین یا بزرگ باشد یا نتوان  آن را در مکانی از خانه نگه داری کرد!

حتما بخوانید!!
چرخ خیاطی خانگی و چرخ خیاطی صنعتی دارای چه تفاوت هایی می باشند؟

آسایش و راحتی

راحتی عامل مهم دیگری است که شما باید قبل از خرید چرخ خیاطی، آن را مورد توجه قرار دهید. از آنجا که باید طرح های ارگونومیک بخرید که از شما در برابر رگ به رگ شدن گردن و غیره محافظت کند، شرکت های زیادی وجود دارند که طراحی ارگونومیک را با اولویت بندی راحتی شما انجام می دهند.

قدرت

شما احتمالاً نمی خواهید تمام پول خود را صرف یک چرخ خیاطی کنید که قدرت کافی برای ادامه کار شما را ندارد. برای جلوگیری از این امر، باید کارت دستی چرخ خیاطی را بررسی کرده و قبل از بردن آن به خانه، چرخ خیاطی خود را آزمایش کنید.

بودجه

هنگام خرید، همه ما فقط با مقداری پول محدود مواجه هستیم. این امر باعث می شود که ما از نظر فنی، انتظارات خرید را پایین بیاوریم و بیشتر به جوانب مثبت و منفی وسیله ی مورد نیاز نگاه کنیم. بودجه کافی و داشتن ابزاری مناسب و معقول در حالی که با بودجه شما هماهنگ است، باید هدف اصلی شما باشد.

ضمانت

قبل از خرید چرخ خیاطی مورد نظر خود، همیشه ببینید کارت گارانتی تا چند سال می رسد و چه چیزی را پوشش می دهد. همچنین، با خدمات مشتریان آن آشنا شوید، همچنین نظرات را نیز در مورد آن بخوانید.

برای کسب اطلاعات درباره قیمت و یا خرید انواع چرخ خیاطی می توانید از فروشگاه سایت دیدن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *