چرخ خیاطی

هنگام خرید چرخ خیاطی باید به دنبال چه چیزی باشیم؟

چرخ خیاطی

آیا هنگام خرید چرخ خیاطی نیاز به راهنمایی دارید؟

شاید شما اخیراً خیاطی را روی یک ماشین قرض گرفته شده یا کهنه شروع کرده اید و می خواهید چرخ خیاطی خود را بخرید!

شاید شما می خواهید دستگاه فعلی خود را به چرخ خیاطی ارتقا دهید که به شما در گسترش خیاطی کمک کند!

برای اکثر خیاطان خرید ماشین خیاطی ممکن است طاقت فرسا باشد زیرا حتی ماشین های ارزان قیمت نیز از ویژگی هایی برخوردار هستند که ممکن است درک آن ها سخت باشد. از همه مهم تر، شما واقعاً باید آنچه ممکن است امروز به آن نیازی ندارید ولی ممکن است در آینده با پیشرفت در زمینه خیاطی به آن نیاز پیدا کنید را در نظر بگیرید. با بسیاری از برندها، دامنه قیمت ، ویژگی ها و دوخت ها ، دشوار است که بدانید که هنگام خرید چرخ خیاطی باید به دنبال چه چیزی باشید.

چرخ خیاطی برای چه کسانی است؟

آیا برای خود چرخ خیاطی می خرید؟ اگر چنین است، تجربه خیاطی خود را با دست یا اولین چرخ خیاطی که داشتید، در نظر بگیرید.

آیا شما یک مبتدی، تازه کار، یا حرفه ای هستید؟ این مهم ترین عاملی است که می توانید هنگام خرید بهترین چرخ خیاطی در نظر بگیرید. این سوال می تواند به تعیین بودجه ، اندازه و گزینه های کوک و موارد دیگر کمک کند.

بودجه خرید شما چقدر است؟

قیمت چرخ خیاطی به طور قابل توجهی متفاوت است. قبل از شروع جستجو باید بودجه خود را در نظر بگیرید. اگر بودجه محدودی دارید، تهیه یک چرخ خیاطی با تجهیزات پیشرفته ممکن نیست. به طور کلی ، 2 استراتژی اساسی قیمت گذاری وجود دارد:

 • ماشین آلات برای کار با وزن سبک تا متوسط ​ پارچه. همچنین باید در نظر بگیرید که چه تعداد ویژگی اضافی برای چرخ خود می خواهید.
 • ماشین آلات برای کار با وزن متوسط ​​تا سنگین پارچه. باز هم، این به ویژگی های اضافی بستگی دارد.

یک چرخ خیاطی خانگی خوب باید بتواند سال ها خدمات قابل اعتماد و خوبی را به شما ارائه دهد. برای جلوگیری از ناامیدی از خرید خود، بسیار ضروری است که بهترین چرخ خیاطی را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید، حتی اگر بودجه بسیار محدودی نیز برای خرید داشته باشید، ممکن است بهترین ایده برای انتخاب یک ماشین ارزان قیمت نباشد زیرا این گونه چرخ های خیاطی دوام نخواهند آورد و ممکن است شما را به کلی از دوختن لباس منصرف کنند. نگاهی به اطراف یا سایت های مختلف بیندازید و ببینید که دستگاهه ای دست دوم با کیفیت موجود هستند یا خیر. با حساب سرانگشتی؛ همیشه بهترین توانایی خرید را داشته باشید.

برای چه پروژه هایی از دستگاه خیاطی استفاده خواهد شد؟

چرخ خیاطی باید برای اهداف شما مناسب باشد. خرید چرخ خیاطی سبک، برای دوخت پرده های سنگین وزن شما هیچ فایده ای ندارد و باعث می شود که فرآیند دوخت به سادگی این اتفاق نیفتاد که در نهایت باعث ناامیدی و آزردگی شما خواهد شد.

حتما بخوانید!!
8 نکته برای جلوگیری از آسیب در هنگام کار با چرخ خیاطی

مبتدی یا حرفه ای، خرید چرخ خیاطی با ویژگی های مورد نیاز بسیار حیاتی است. همیشه در نظر داشته باشید که ضخیم ترین قطعه پارچه ای که تاکنون از آن در دستگاه استفاده کرده اید چقدر ضخیم است. اگر مشتاق هستید که با استفاده از پارچه هایی مانند جین، پارچه پنبه سنگین یا هر چیز دیگری با وزن مناسب شروع به کار کنید. پس هرچه دستگاه محکم تر باشد، بهتر است.

انتظارات خیاطی خود را نیز در نظر داشته باشید، و این نکته به شما کمک می کند تا هنگام خرید چرخ خیاطی بدانید به دنبال چه مدل چرخ خیاطی باید بگردید.

بهترین چرخ خیاطی برای یک مبتدی چیست؟

اگر در خیاطی تازه وارد هستید، خوش آمدید!

خیاطی یک روش عالی برای بیان خلاقیت است. از ساخت لباس و لوازم خانگی خودتان، ایجاد هدایای دست ساز، و انجام کارهای متنوع در آن بسیار زیاد است.

مبتدیان معمولاً به دستگاهی با طیف وسیعی از کوک ها نیاز دارند. به چیزی که می خواهید بدوزید فکر کنید. حتی اگر فقط پروژه های اساسی باشد، شما هنوز هم به یک ماشین خوب احتیاج دارید. ماشین خیاطی باید به اندازه کافی محکم باشد تا بتواند با وزن های مختلف پارچه کنار بیاید. دستگاه همچنین باید از تمام ویژگی های پروژه های متعدد شما برخوردار باشد.

هر چند وقت یک بار از دستگاه استفاده می شود؟

این یک نکته مهم است. اگر تازه وارد خیاطی شده اید، ممکن است فقط مرتباً و گاهی از دستگاه خود استفاده کنید. با این حال، هرچه بیشتر با تجربه می شوید، می توانید به طور فزاینده ای از دستگاه خود استفاده کنید. بنابراین ، مهم است که به این فکر کنید که چند بار در حال حاضر و برای آینده از دستگاه استفاده خواهید کرد.

با خودت بسیار صادق باش!

 اگر کسی هستید که ممکن است فقط گاهی اوقات دستگاه را برای اصلاح لباس ها ، انجام برخی از کارهای دستی، گلدوزی، بیرون آورده و از آن استفاده کنید، پس بهتر است بر روی خرید یک  ماشین بسیار گران قیمت سرمایه گذاری نکنید.

حتما بخوانید!!
8 ابزار خیاطی که احتمالاً نمی دانید به آن ها برای خیاطی نیاز دارید

اگر به خیاطی اعتیاد پیدا کرده اید یا به عبارتی می دانید که مرتباً از آن استفاده خواهید کرد. انتخاب دستگاهی محکم و دارای قاب فلزی در داخل دستگاه خیاطی برای شما ایده آل خواهد بود و ارزش سرمایه گذاری آن را دارد.

چرخ های خیاطی به طور معمول با مجموعه ای از ضمیمه ها و ویژگی های اضافی ارائه می شوند. این موارد می تواند از تعداد بسیار کمی تا صدها ویژگی باشد! مهم است که تحقیق کنید کدام ویژگی ها به صورت استاندارد در دستگاه خیاطی شما وجود دارند که در صورت نیاز می توانید آن ها را جداگانه خریداری کنید.

اگر دستگاه شما با پیچ و مهره های مورد نظر شما همراه نیست، اطمینان حاصل کنید که می توانید این موارد را جداگانه خریداری کنید.

چرخ خیاطی چقدر پر سر و صدا است؟

ممکن است به نظر یک نکته تقریباً جزئی باشد، اما بسیار مهم است. بسیاری از مردم هنگام خرید چرخ خیاطی به این ویژگی فکر نمی کنند. اما ، در مورد آن فکر کنید. اگر در نهایت با دستگاهی بسیار پر سر و صدا مواجه شوید ، این اتفاق ممکن است بر تعداد دفعات استفاده از آن تأثیر بگذارد.

هنگام انتخاب دستگاه خود، اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید، عملکردهای آن را کاملاً آزمایش کرده اید، بنابراین می توانید در مورد میزان صدا یا بی صدا بودن آن دستگاه و کاملاً قضاوت کنید.

به چند کوک در دوخت نیاز دارید؟

ماشین خیاطی با کمتر از 10 گزینه کوک و تا 300 گزینه کوک در دسترس است!

برای اینکه یک خیاط خوب، یا حتی عالی باشید ، در واقع فقط به یک کوک زیگزاگ و یک کوک مستقیم نیاز دارید. کوک ها در طرح ها ، سبک ها ، عرض ها و طول های مختلف وجود دارند.

حتما بخوانید!!
8 نکته برای جلوگیری از آسیب در هنگام کار با چرخ خیاطی

وقتی دستگاهی با صدها گزینه کو ، از جمله اشکال، طرح ها، سبک ها، عرض ها و طول های مختلف همراه است، ممکن است عالی به نظر برسد، اما از خود بپرسید که آیا واقعاً قصد دارید از آنها استفاده کنید؟

حتی خیاط های خبره به ندرت از کوک مستقیم یا زیگزاگ استفاده می کنند.

چرخ خیاطی

 بهترین مارک های چرخ خیاطی

همه ما در مورد مارک های معروف چرخ خیاطی چیزهایی شنیده ایم که به دلیل کیفیت و ساخت بسیار معروف هستند.اما بهترین مارک چرخ خیاطی کدام است؟

شما می توانید برای مقایسه و خرید انواع چرخ خیاطی خانگی و صنعتی به بخش فروشگاه سایت وارد شوید.

ویژگی هایی که ماشین های خیاطی را از هم جدا می کنند عبارتند از:

 • ویژگی های موجود
 • ویژگی های اضافی
 • کیفیت ساخت
 • کیفیت طرح و طراحی
 • قابلیت دوخت هر نوع پارچه
 • امید به زندگی دستگاه

چرخ های خیاطی انواع مختلفی نیز دارند که شامل:

چرخ های خیاطی الکترونیکی :

توسط یک موتور کار می کند که یک فشار الکتریکی برای حرکت سوزن می فرستد. پا با کمک پدالی کار می کند که به دست ها اجازه می دهد پارچه را آزادانه هدایت کنند. این نوع دستگاه برای خیاطان خانگی ایده آل است.

چرخ های خیاطی رایانه ای :

 • استفاده آسان برای خیاط های مبتدی و باتجربه
 • بسیار متنوع
 • با استفاده از چندین موتور برای کنترل عملکردهای مختلف که شامل کنترل سرعت، عملکرد سوزن و قفل خودکار است. بسیار دقیق است، و می تواند پروژه های گذشته را به خاطر بسپارد و هنگام اتصال به کامپیوتر، الگوها را از روی اینترنت بارگیری کند.
چرخ خیاطی

مهم ترین نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که ارزان خرید نکنید، در غیر این صورت ممکن است مجبور شوید که در نهایت دو بار خرید کنید!

اطمینان حاصل کنید که دستگاه خیاطی خود را از فروشندگان و خرده فروش های مناسب خریداری کرده اید. همچنین به خاطر داشته باشید که دستگاه خیاطی و ویژگی های آن به اندازه برند آن مهم است. انبوهی از متخصصان چرخ خیاطی در بازار وجود دارن ، بنابراین مطمئن شوید که تحقیقات خود را برای خرید مناسب ترین چرخ خیاطی برای خود را انجام داده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *