اتو, متفرقه

آیا اتو بخار برای لباس ها مناسب است؟

اتو بخار

اتو کردن به صورت خشک سخت است، اما اتو کردن با اتوهای بخار مانند اتو بخار اتو بخار سیلتر راحت تر است و شما می توانید کار را سریع تر انجام دهید.

اما آیا اتو بخار برای لباس مناسب است؟

بسیاری از ما از اتو زدن متنفر هستیم اما از طرفی هم همه ما می خواهیم در طول روز بهترین ظاهر خود را داشته باشیم که این بدان معناست که هنگام بیرون رفتن از خانه و قرارگرفتن در انظار عمومی، انتظار داریم که لباس های بدون چین و چروک و مرتبی به تن داشته باشیم. با کمک اتوی بخار می توانید به سرعت لباس های خود را تبدیل به لباس هایی بدون چین و چروک کنید.

چه زمان باید از اتوی بخار و چه زمان باید از اتوی خشک استفاده کرد؟

تعدادی از انواع پارچه ها وجود دارند که با بخار به خوبی کنار نمی آیند و بخار مناسب این نوع پارچه ها نیست. دانستن اینکه این پارچه ها از کدام نوع هستند به شما کمک می کند تا با اتو بخار خود به هیچ یک از لباس های خود آسیبی نرسانید.

به عنوان مثال، شما هرگز نباید از اتو خود در حالت بخار روی لباس های ابریشمی استفاده کنید. از آنجا که اکثر اتوهای بخار به شما امکان استفاده از آنها به همراه آب یا بدون آب را می دهند، بنابراین در هنگام استفاده از اتو خود، بدون آب مشکلی نخواهید داشت و به این ترتیب به وسایل و لباس های شما آسیب نمی رساند.

شما باید بدانید که لباس های ابریشمی در کمد لباس خود دارید تا بدانید که نباید از اتو بخار برای اتو زدن آن ها استفاده کنید.

حتما بخوانید!!
9 نکته برای سفید نگه داشتن لباس های سفید

ممکن است انواع مختلفی از مواد داخل لباس یا وسایل وجود داشته باشد که در صورت استفاده از اتوی بخار، آن لباس ها آسیب می بینند.

هنگامی که از اتو بخار برای اتو زدن لباس ها استفاده می کنید به شما کمک می کند تا چین و چروک ها خیلی سریع تر و راحت تر از بین بروند که باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود و کار اتو کشیدن را کمتر خسته کننده می کند. این امر به ویژه هنگامی صادق است که مجبور شوید چندین لباس را برای چندین نفر از اعضای خانواده اتو کنید.

اگر اتو خود را به صورت مرتب تمیز نکنید، به مرور زمان کلسیم بر روی آن جمع می شود. با انتخاب اتوی بخار مناسب مانند اتو بخار سیلتر یا استفاده نکردن از آب لوله کشی در ات ، می توانید از این امر جلوگیری کنید. اگر این اقدامات احتیاطی را انجام دهید، دیگر هرگز نگران رسوبات کلسیم  بر روی اتوی خود و همچنین جای ماندن کلسیم بر روی لباس های خود، نخواهید بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدل های اتو بخار و قیمت آن ها، می توانید به قسمت فروشگاه سایت نخریس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *