اتو, اتو بخار

آیا اتو بخار برای لباس ها مناسب است؟

اتو بخار

بسیاری از ما از اتو زدن متنفر هستیم اما از طرفی هم همه ما می خواهیم در طول روز بهترین ظاهر خود را داشته باشیم که این بدان معناست که هنگام بیرون رفتن از خانه و قرارگرفتن در انظار عمومی، انتظار داریم که لباس های بدون چین و چروک و مرتبی به تن داشته باشیم. با کمک اتو بخار می توانید به سرعت لباس های خود را تبدیل به لباس هایی بدون چین و چروک کنید.

اتو کردن به صورت خشک سخت است، اما کار کردن با اتوهایی مانند اتو بخار سیلتر راحت تر است و شما می توانید کار را سریع تر انجام دهید.

اتو بخار

چه زمان باید از اتو بخار و چه زمان باید از اتو خشک استفاده کرد؟

تعدادی از انواع پارچه ها وجود دارند که با بخار به خوبی کنار نمی آیند و بخار مناسب این نوع پارچه ها نیست. دانستن اینکه این پارچه ها از کدام نوع هستند به شما کمک می کند تا با اتو خود به هیچ یک از لباس های خود آسیبی نرسانید.

به عنوان مثال، شما هرگز نباید از اتو خود در حالت بخار روی لباس های ابریشمی استفاده کنید. از آنجا که اکثر اتوهای بخار به شما امکان استفاده از آنها به همراه آب یا بدون آب را می دهند، بنابراین در هنگام استفاده از اتو خود، بدون آب مشکلی نخواهید داشت و به این ترتیب به وسایل و لباس های شما آسیب نمی رساند.

اتو بخار

شما باید بدانید که لباس های ابریشمی در کمد لباس خود دارید تا بدانید که نباید از اتو بخار برای اتو زدن آن ها استفاده کنید.

حتما بخوانید!!
بین بخارشوی لباس و اتو، کدام یک بهتر است؟

ممکن است انواع مختلفی از مواد داخل لباس یا وسایل وجود داشته باشد که در صورت استفاده از اتوی بخار، آن لباس ها آسیب می بینند.

هنگامی که از اتو بخار برای اتو زدن لباس ها استفاده می کنید به شما کمک می کند تا چین و چروک ها خیلی سریع تر و راحت تر از بین بروند که باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود و کار اتو کشیدن را کمتر خسته کننده می کند. این امر به ویژه هنگامی صادق است که مجبور شوید چندین لباس را برای چندین نفر از اعضای خانواده اتو کنید.

اتو بخار

اگر اتو خود را به صورت مرتب تمیز نکنید، به مرور زمان کلسیم بر روی آن جمع می شود. با انتخاب اتو مناسب مانند اتو بخار سیلتر یا استفاده نکردن از آب لوله کشی در ات ، می توانید از این امر جلوگیری کنید. اگر این اقدامات احتیاطی را انجام دهید، دیگر هرگز نگران رسوبات کلسیم  بر روی اتو خود و همچنین جای ماندن کلسیم بر روی لباس های خود، نخواهید بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدل های اتو بخار و قیمت آن ها، می توانید به قسمت فروشگاه سایت نخریس مراجعه کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *